Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Clip IN ofina - odstín platinová blond

Kód: 72/47
1 799 Kč –44 %
ofina 60
1 799 Kč –44 % 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Princip a výhody Clip in metody

Prodloužení a zahuštění vlasů metodou Clip in funguje na principu připnutí pomocí speciálních sponek. Vlasy jsou kvalitně sešity do pásů, na kterých jsou z vnitřní strany sponky se silikonovým protiskluzovým páskem. Bezesporu jde o ten nejšetrnější způsob prodlužování vlasů na trhu. Připnout Clip in vlasy nebo ofinu je velmi jednoduché a rychlé, bez problémů to zvládnete za pár minut. Jde tedy o domácí nepermanentní metodu, se kterou nemusíte ke kadeřnici.

Hlavní výhody Clip in metody:

 • Šetrnost
  sponky jsou maximálně šetrné a pro vlastní pohodlí také mírně zaoblené, nikde netlačí
 • Rychlost
  připnutí zabere jen pár minut
 • Nízká cena
  žádné dodatečné výdaje za práci kadeřnice
 • Variabilita
  připnete, kdy potřebujete
 • Nenáročné na údržbu
  minimální péče a maximální životnost
 • Účesy
  díky Clip in lze vytvořit krásné svatební a společenské účesy

clip in ofina


 • Obsah balení

Clip in ofina 20-25 cm/25 gramů. Jde o kvalitní 100% lidské vlasy evropského typu, kvality Remy. Remy vlasy jsou poskládané po směru růstu a je u nich omezeno nežádoucí cuchání.
Ke každému nákupu od nás dostanete také stručný návod na péči.

Ofina má z vnitřní strany přišité 3 sponky pro pevné uchycení. Je dlouhá 20 centimetrů a po stranách je lehce prodloužená. Upravit si ji samozřejmě můžete podle svých potřeb, základní tvar je tedy univerzální.
Hmotnost ofiny je 25 gramů, což je dostačující i pro splynutí i s hustými vlasy.

vlasy remy ofina_2


 •  Úpravy, nošení a péče

Clip in vlasy, které na noc odepnete, nejsou tak zatěžovány a nemastí se, jako je tomu u jiných metod. Péče o ně je tedy mnohem snazší a životnost delší, nevyžadují časté mytí. Před i po připnutí vlasy pročeště vhodným kartáčem. Díky kvalitě Remy, kdy jsou vlasy poskládány po směru růstu, je zacuchávání omezeno.

Pravé lidské vlasy můžete upravovat stejně, jako své vlastní. Lze je natáčet, žehlit, fénovat atd. Odstín je možné také upravit přelivem. Odbarvování nedoporučujeme, blond odstíny je ale možné lehce tónovat i kvalitními silver šampony. Na prodloužené vlasy obecně doporučujeme profesionální kosmetiku.
O péči a možnostech úprav se dozvíte více v tomto návodu.

Díky silikonovému proužku na sponkách drží vlasy pevně po celý den při běžných aktivitách i sportu.

odstiny


 • Výběr odstínu

Při výběru odstínu se může stát, že si nebudete uplně jistá, jaký přesně zvolit. Ono to ale není až tak složité, protože nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o několik podtónů, které dohromady vytvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte odstín lehce odlišný, nemusí to být vůbec na škodu, právě naopak. Lidské vlasy navíc můžete přelivem dotónovat.
Pokud Vám ale odstín nevyhovuje, vždy je možnost nepoužité zboží vyměnit i vrátit. Případně je možné zakoupit dva odstíny a nevyhovující zaslat zpět.
V naší nabídce najdete jednolité odstíny i melíry. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zaslat fotku na denním světle do emailu. Připravili jsme pro vás také článek - Rádce pro výběr odstínu.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme i jiné dotazy týkající se prodlužování vlasů.

Na naší pobočce v Brně nabízíme také službu prodloužení vlasů metodou Clip in.

clip in ofina_17

Doplňkové parametry

Kategorie: Clip in Ofina
Délka: cca 25cm
Gramáž: cca 25g
Metoda: Clip in
Odstín: platinová blond