Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Doprodej vlasů k prodloužení

Vážení zákazníci,

aktuálně nabízíme ve výprodeji hned několik typů Clip in vlasů k prodloužení. Clip in metoda je také z hlediska aplikace tou nejekonomičtější, jelikož připnutí zvládnete bez pomoci kadeřnice v pohodlí domova jen za pár minut.
Prvním typem jsou tzv. Fancy Flip rychlopásy. Někdy se tomuto způsobu uchycení říká také Halo Clip in vlasy. Jde o okamžité, naprosto šetrné a zahuštění. Díky silikonovému lanku a sponkám drží velmi pevně po celý den.

clip in pas fancy flip

Dalším typem jsou Easy Clip vlasy. Jde o příčes se širší síťkou tzv. základnou. Vlasy okamžitě zahustí a doplní délku.

Naše Simply Perfect Clip in vlasy v délce 30 centimetrů rovněž doprodáváme. POZOR! Vlasy v délce 30 cm mají 100 gramů a jde tedy u kratších vlasů o výjimečnou hustotu. Skvěle se hodí do rovně střiženého kratšího mikáda nebo kratších vlasů, ze kterých chcete vytvořit objemnější účes.

hh easy clip detail

Poslední možnost nákupu je také u ofiny typu Clip in patka. Patky mají jednu sponku (narozdíl od klasických clip in ofin, které jsou po stranách prodloužené) a jsou tedy o něco více variabilní a samozřejmě je lze také upravit podle potřeby.

Clip in příčesy jsou ze 100% lidských vlasů a můžete je podle potřeby natáčet a rovnat. Péče o Clip in vlasy je snadná a obecně je životnost těchto vlasů na prodloužení delší, než je tomu u permanentních metod.
Samozřejmě můžete nepoužité zboží do 14 dní vrátit či vyměnit v případech, kdy se netrefíte do odstínu nebo vám zkrátka jen tato metoda aplikace nebude zcela vyhovovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení