Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Doprodej vlasů k prodloužení

Vážení zákazníci,

aktuálně nabízíme ve výprodeji hned několik typů Clip in vlasů k prodloužení. Clip in metoda je také z hlediska aplikace tou nejekonomičtější, jelikož připnutí zvládnete bez pomoci kadeřnice v pohodlí domova jen za pár minut.
Prvním typem jsou tzv. Fancy Flip rychlopásy. Někdy se tomuto způsobu uchycení říká také Halo Clip in vlasy. Jde o okamžité, naprosto šetrné a zahuštění. Díky silikonovému lanku a sponkám drží velmi pevně po celý den.

clip in pas fancy flip

Dalším typem jsou Easy Clip vlasy. Jde o příčes se širší síťkou tzv. základnou. Vlasy okamžitě zahustí a doplní délku.

Naše Simply Perfect Clip in vlasy v délce 30 centimetrů rovněž doprodáváme. POZOR! Vlasy v délce 30 cm mají 100 gramů a jde tedy u kratších vlasů o výjimečnou hustotu. Skvěle se hodí do rovně střiženého kratšího mikáda nebo kratších vlasů, ze kterých chcete vytvořit objemnější účes.

hh easy clip detail

Poslední možnost nákupu je také u ofiny typu Clip in patka. Patky mají jednu sponku (narozdíl od klasických clip in ofin, které jsou po stranách prodloužené) a jsou tedy o něco více variabilní a samozřejmě je lze také upravit podle potřeby.

Clip in příčesy jsou ze 100% lidských vlasů a můžete je podle potřeby natáčet a rovnat. Péče o Clip in vlasy je snadná a obecně je životnost těchto vlasů na prodloužení delší, než je tomu u permanentních metod.
Samozřejmě můžete nepoužité zboží do 14 dní vrátit či vyměnit v případech, kdy se netrefíte do odstínu nebo vám zkrátka jen tato metoda aplikace nebude zcela vyhovovat.