Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Jak vybrat délku vlasů?

Jak vybrat délku vlasů?

1. Začněte tím, že změříte svou délku vlasů a to od horní hrany uší ke konečkům. Vlasy k prodloužení aplikujete nebo připínáte právě zhruba do této úrovně a budete mít tak i lepší představu, kam až budou prodloužené vlasy dosahovat.

delky-vlasu
2. O kolik chcete vlasy prodloužit? Pro běžné prodloužení a zahuštění doporučujeme zvolit vlasy o 20-25cm delší, než jsou Vaše. Vlasy jsou ke koncům ztenčované a budou tedy do Vašich lépe zapadat. Pokud ale toužíte po razantnější změně, obecně platí, že hustota prodloužených vlasů by měla odpovídat hustotě vlastních vlasů. Pokud tedy máte husté vlasy pod ramena a přejete si prodloužení více než do půli zad, jedna sada Vám pravděpodobně nebude stačit. Doporučujeme podívat se na Deluxe sety. Pokud si přejete prodloužit vlasy o více než cca 30cm, můžeme Vám doporučit zakoupit Clip in sety v různých délkách s rozdílem 10cm. Připnete tedy nejdříve kratší a pod ně delší. Vlasy budou vypadat přirozeně sestříhané a nebude tak znát rozdíl, kde končí vlasy Vaše a kde začínají prodloužené. (TIP: můžete zvolit také sety v různém odstínu nebo v melíru. Neplatí pro Deluxe sety)

Můžete se zeptat také samozřejmě své kadeřnice, případně se můžete zastavit na naší pobočce v Brně Řečkovicích na ulici Sibiřská 55 ve všední dny mezi 9 a 18 hodinou. Na zboží skladem se můžete podívat, vybrat odstín a přirovnat délku. (z hygienických důvodu nelze vlasy zkoušet).

upozornění: u vlasů vlnité a kudrnaté struktury je uváděná délka v rovném stavu