Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Jak připnout Clip in vlasy?

Jak připnout Clip in vlasy?

Přemýšlíte o koupi Clip in vlasů, ale rádi byste o této metodě a aplikaci věděli předem trochu více? To je naprosto pochopitelné a proto jsme pro Vás připravili tento obecný návod. Většina zákaznic připne Clip in hned napoprvé bez větších problémů. Někdy je potřeba to párkrát zkusit. Aplikace pak zabere ani ne 5 minut.

Vlasy jsou přišité k pásu látky, ke kterému jsou z jedné strany pevně přišité speciální sponky. Jak můžete na fotce vidět, mají hřebínek a silikonový pásek.

sponky černe pás_1

Clip in sponky udrží pásy vlasů pevně po celý den, i při méně náročném sportu nebo tanci apod. Pokud si ale chcete být 100% jistá, můžete své vlasy v místě připnutí jen lehce natupírovat nebo aplikovat suchý šampon, který povrch vlasů zdrsní.

Pokud uvažujete o koupi samostatného pásu pro zahuštění, je snadné určit, kam jej připnete. Samostatný pás je široký 27cm a připínáte ho v místě největší šířky, tzv. od ucha k uchu, ideálně tak, aby krajní sponky byly kousek nad úrovní uší. Vezměte tedy horní část svých vlasů a vytvořte vodorovnou pěšinku. Vezměte pás a zkuste jen přiložit a chyťte prostřední sponku. Včešte ji do vlasů v místě pěšinky a připněte. Postupujte takto až ke krajům.21

V případě, že byste vlasy ráda prodloužila i zahustila, pravděpodobně uvažujete o Clip in sadě/setu. Ten obsahuje několik pásů a je jen na Vás, kam je připnete. Záleží na účesu i střihu. Pokud tedy nosíte vlasy výrazně více na jednu stranu, připnete pásy trošku jinak. Pokud máte vlasy střižené do ofiny už od uší, opět se to bude trošku lišit.
Obecně nejširší pás (4 sponky 21cm) připnete podobně jako samostatný pás (viz výše), možná o něco níž. Pro každý pás vytvoříte vždy novou pěšinku. Pásy po třech sponkách můžete připnout jeden pod a druhý nad první pás, doprostřed nebo každý na jednu stranu. Opět záleží, jak vysoko jste připnuli první pás a jaký máte účes. Menší pásy po dvou sponkách zpravidla připínáte více do stran a pramínky po jedné sponce můžete připnout opravdu kamkoli, často se dávají více nahoru zboku, pod ofinu.
Jakmile máte všechny pásy připnuté, vlasy pročešte a můžete v horní části lehce aplikovat lak na vlasy.

Jestli máte vlasy střižené více do roviny, snažte se pásy připínat také vodorovně. Pokud je ale máte střižené do oblouku, nebo kratší po stranách, připínejte je trošku šikmo.

Věříme, že Vám náš obecný návod poskytl lepší představu o tom, kam a jak připnout Clip in vlasy.
Na naší pobočce v Brně nabízíme také prodloužení vlasů touto metodou. Kolegyně si na Vás tedy udělá dostatek času (cca 30-60 minut). Pomůže Vám s výběrem vhodné délky, odstínu a gramáže a Clip in Vás naučí připnout přímo tak, jak to Váš účes a střih vyžaduje. Zároveň od nás dostanete manuál s praktickými radami pro péči a zacházení s Clip in vlasy, aby vydržely krásné po dlouhou dobu.
V případě zájmu o tuto službu nám, prosím, napište na info@praveclipinvlasy.cz nebo zavolejte na +420 776 605 477 a domluvte si termín.