Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Údržba a péče Clip in vlasů

Pravidla péče o naše Clip in prodloužené lidské vlasy

Clip in vlasy vyžadují jen minimální péči. Nicméně byste měli pamatovat na to, že jednou ustřižený vlas nedostává přirozenou výživu z vlasové pokožky. Čím větší a také kvalitnější péči budete Clip in vlasům věnovat, tím delší bude jejich životnost a vydrží v dobré kondici.
Na prodloužené vlasy doporučujeme používat hydratační a vyživující profesionální kosmetiku.

Česání

Clip in vlasy vždy pročešte vhodným kartáčem před připnutím a lehce také po připnutí, aby dobře splynuly s vlastními vlasy. Prodloužené vlasy nečešte v mokrém stavu, protože za ně tak více taháte a napínáte je. Mohou tedy výrazně prořídnout a vypadat krepatě.

Vlasy vždy češte pomalu, od konečků, tak jako své vlastní :)

Mytí

Clip in příčesky se nemastí tolik, jako vlastní vlasy a proto postačí je umývat 1-2x do měsíce. Vždy myjte Clip in sundané a každý pás zvlášť, aby se do sebe nezacuchaly. Šampon jemně vmasírujte do vlasů a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Po každém umytí použijte kondicionér nebo vyživující bezoplachovou péči (sérum). Dále je vhodné pravidelně a preventivně na konečky vlasů (cca 10 cm) používat kvalitní olejíček na vlasy.
Jednou za čas použijte vlasovou masku, kterou můžete nechat působit až hodinu.

Vlasy je vhodné nejdříve promačkat ručníkem a zbavit je přebytečné vody. Můžete je nechat volně uschnout nebo vyfénovat.

Tepelné úpravy

V naší nabídce jsou kvalitní Clip in vlasy a můžete je tedy různě upravovat.

Vlasy můžete fénovat, žehlit, kulmovat. Zde ale POZOR! Stejně jako vlastní vlasy, i prodloužené vlasy můžete tepelnými úpravami vysušit. Nedoporučujeme překračovat teplotu 180 stupňů a přípravky pro ochranu vlasů před teplem by Vám neměly chybět. Styling vždy provádějte na suchých vlasech!

Úprava odstínu

Může se stát, že vybraný odstín Vám uplně nesedl nebo plánujete změnu barvy. Pravé vlasy od nás můžete tónovat a barvit. Chemické úpravy jsou možné a doporučujeme pouze ztmavovat. Zesvětlování vlasů je větší zásah do struktury vlasů a ty by pak mohly působit vysušeně. Odbarvování a zesvětlování tedy nedoporučujeme. Jemné přelivy jsou mnohem lepší variantou, protože vlasy tónují a zároveň vyživují.

Pro majitelky studených blond odstínů je zde možnost úprav pomocí silver šamponu. Tyto šampony obecně vlasy vysušují a proto jej vždy smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a po aplikaci ihned smyjte, abyste se vyvarovali fialového nádechu vlasů.

Myslete prosím na to, že jakékoliv úpravy je vhodné nejdříve provést na tenkém pramínku. Za chemické úpravy vlasů neneseme odpovědnost.

Stříhání vlasů

Clip in vlasy jsou střiženy do rovna a samozřejmě si je můžete podle potřeby nechat upravit. Můžete zajít ke kadeřnici a nechat si je sestříhat, ale samozřejmě se do úprav můžete pustit i sama. Je ale vždy potřeba mít Clip in připnuté. Vlasy pak budou vypadat přirozeně a splynou s vlastním střihem.

Při častém nošení doporučujeme např. každého půl roku zastřihnout konečky.

kosmetika1