Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Clip in ofina/patka - velmi světlá popelavá blond

Kód: 54
Výprodej!
1 450 Kč –31 %
hh ofina 613
1 450 Kč –31 % 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Nechcete si trvale stříhat ofinu či patkua přitom máte ráda změnu? Nejste si jistá, zda-li by Vám ofina slušela? Přejete si krásnou hustou patku, ale Vaše vlasy Vám to neumožní?
Známe odpověď - PŘIPNĚTE SI CLIP IN PATKU NEBO OFINU KDYKOLIV!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkty Clip in patka clip in ofina jsou ideální pro ty, kteří mají rády změnu. Clip in ofina Vám umožní získat neodolatelný vzhled okamžitě a bez stříhání. Zatoužíte li po změně, stačí připnout Clip in Ofinu a  získáte neodolatelný look. Clip in metoda je velmi populární díky své variabilitě a jednoduché aplikaci.  Třásně z Clip in lidských vlasů jsou pečlivě sešity a upevněny na clip in sponky. Clip in ofinu, nebo clip in patku můžete sestříhat nebo prostříhat podle Vašich představ tak, aby seděla k Vašemu typu obličeje.

Aplikace:

Clip patka, nebo clip ofina se nasazuje do spodní vrstvy vlasů tak, aby se sešitý kraj vlasového příčesu mohl schovat pod vnější vrstvu vlasů a působil přirozeně. Pravé lidské vlasy, ze kterých jsou clip in ofiny a clip in patky vyrobeny, můžete bez problémů upravovat - žehlit, fénovat, tupírovat, případně tónovat přelivem. Ofiny doporučujeme podtočit kulatým kartáčem během fénování.

V naší nabídce naleznete clip ofiny clip patky v různých barevných provedeních nebo malírované, z pravých lidských vlasů. K patce nebo ofině obdržíte další 2 sponky/clipy pro případné dodatečné našití dle Vašich potřeb.

 Patku či ofinu lze sestříhat/prostříhat pro dokonalý vzhled.

 Ofinu doporučujeme podtočit kartáčem.

 Naši clip in ofinu, clip in patku a Simply Perfect vyzkoušely herečky Jitka Čvančarová a Jana Plodková. Podívejte se, jak jim sluší...

clip in ofina