Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Kudrnaté Clip In 100% lidské vlasy - set 50 cm - přírodní černá

Kód: 892
3 870 Kč –25 %
clip kudrnatý 1b
3 870 Kč –25 % 2 890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Kudrnatý Clip In set ze 100% pravých lidských vlasů REMY.
50-53 cm / 100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Princip a výhody Clip in metody

Prodloužení a zahuštění vlasů metodou Clip in funguje na principu připnutí pomocí speciálních sponek. Vlasy jsou kvalitně sešity do pásů, na kterých jsou z vnitřní strany sponky se silikonovým protiskluzovým páskem. Bezesporu jde o ten nejšetrnější způsob prodlužování vlasů na trhu. Připnout Clip in vlasy je velmi jednoduché a rychlé, bez problémů to zvládnete za pár minut. Jde tedy o domácí nepermanentní metodu, se kterou nemusíte ke kadeřnici.

Hlavní výhody Clip in metody:

 • Šetrnost
  sponky jsou maximálně šetrné a pro vlastní pohodlí také mírně zaoblené, nikde netlačí
 • Rychlost
  připnutí celé sady zabere jen pár minut
 • Nízká cena
  žádné dodatečné výdaje za práci kadeřnice
 • Variabilita
  připnete, kdy potřebujete a jen tolik pásů, kolik chcete
 • Nenáročné na údržbu
  minimální péče a maximální životnost
 • Účesy
  díky Clip in lze vytvořit krásné svatební a společenské účesy

clip in vlasy remy


 • Obsah balení

Kudrnatý Clip in set v délce 50-53 cm / 100 g. Jde o kvalitní 100% lidské vlasy evropského typu, kvality Remy. Remy vlasy jsou poskládané po směru růstu a je u nich omezeno nežádoucí cuchání.
Ke každému nákupu Clip in setu od nás zdarma dostanete 3 náhradní sponky navíc a stručný návod na péči.

Kudrnaté vlasy jsou vlněny uměle, nejedná se o panensky kudrnatý vlas, tzn. mohou se časem narovnávat. Na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka.

Kudrnaté vlasy jsou vystaveny vyšší zátěži a doporučujeme u nich tedy dbát na péči, hydrataci a výživu.

Jeden Clip in set obsahuje celkem 8 různě širokých pásů pro rovnoměrné a přirozené zahuštění a prodloužení vlasů zároveň.

 • 1x 21 cm široký pás (4 sponky)
 • 2x 15 cm široký pás (3 sponky)
 • 2x 9 cm široký pás (2 sponky)
 • 3x 4,5 cm široký pás (1 sponka)

Tento 100g set je většinou dostačující pro prodloužení a zahuštění polodlouhých vlasů, dosahujících zhruba po lopatky. Vlasy jsou ke koncům jen mírně ztenčeny tak, aby dobře zapadaly do vlastních vlasů.
V případě, že máte kratší vlasy (hustější mikádo), doporučujeme spíše 43cm 100g Clip in set, aby hustota vlastních a prodloužených vlasů lépe splynula.
Pro opravdu husté vlasy pak máme v nabídce Deluxe sady.
V případě, že si přejete vlasy pouze zahustit, doporučujeme prohlédnout si nabídku Rychlopásů.

clanek6


 •  Úpravy, nošení a péče

Clip in vlasy, které na noc odepnete, nejsou tak zatěžovány a nemastí se, jako je tomu u jiných metod. Péče o ně je tedy mnohem snazší a životnost delší, nevyžadují časté mytí. Před i po připnutí vlasy pročeště vhodným kartáčem. Díky kvalitě Remy, kdy jsou vlasy poskládány po směru růstu, je zacuchávání omezeno.

Kudrnaté vlasy jsou náchylné na vysušení a proto je vhodné se tepelným úpravám vyhnout.Lze je natáčet, žehlit, fénovat atd. Odstín je možné také upravit přelivem. Odbarvování nedoporučujeme, blond odstíny je ale možné lehce tónovat i kvalitními silver šampony. Na prodloužené vlasy obecně doporučujeme profesionální kosmetiku.
O péči a možnostech úprav se dozvíte více v tomto návodu.

Díky silikonovému proužku drží vlasy pevně po celý den při běžných aktivitách i sportu. Pro větší jistotu můžete místo, kam chcete připnout pás, mírně natupírovat nebo použít suchý šampon.

odstiny


 • Výběr délky a odstínu

Při výběru odstínu se může stát, že si nebudete uplně jistá, jaký přesně zvolit. Ono to ale není až tak složité, protože nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o několik podtónů, které dohromady vytvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte odstín lehce odlišný, nemusí to být vůbec na škodu, právě naopak. Lidské vlasy navíc můžete přelivem dotónovat.
Pokud Vám ale odstín nevyhovuje, vždy je možnost nepoužité zboží vyměnit i vrátit. Případně je možné zakoupit dva odstíny a nevyhovující zaslat zpět.
V naší nabídce najdete jednolité odstíny i melíry. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zaslat fotku na denním světle do emailu.

Jak co nejlépe vybrat délku příčesků si můžete přečíst zde.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme i jiné dotazy týkající se prodlužování vlasů.

Na naší pobočce v Brně nabízíme také službu prodloužení vlasů metodou Clip in.

clip in pravé vlasy

Doplňkové parametry

Kategorie: Clip in vlasy k prodloužení a zahuštění
Délka: 50-53cm
Gramáž: 100g
Metoda: Clip in
Odstín: přírodní černá
Struktura: kudrnatá