Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Clip In příčes 100% lidské vlasy – culík 60 cm - melír platina a světle hnědá

Kód: 72/383
4 970 Kč –21 %
culík rovný 6016
4 970 Kč –21 % 3 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Princip a výhody Clip in culíků

Prodloužení a zahuštění culíku metodou Clip in spočívá v jednoduchém připnutí na vlastní culík. Vlasy jsou kvalitně sešity k látce, která má z jedné strany kovové háčky, suchý zip a také prodloužený konec s pramínkem vlasů pro zakrytí spoje. Bezesporu jde o ten nejšetrnější způsob prodlužování vlasů na trhu. Aplikace clip in culíku je skutečně velmi jednoduchá a zvládnete ji za pár minut. Jde o domácí nepermanentní metodu, se kterou nemusíte ke kadeřnici.

Hlavní výhody Clip in culíků:

 • Šetrnost
  ani při každodenním nošení culík vlasy nijak nezatěžuje
 • Rychlost
  aplikace zabere jen pár minut
 • Nízká cena
  žádné dodatečné výdaje za práci kadeřnice
 • Variabilita
  připnete, kdy potřebujete
 • Nenáročné na údržbu
  minimální péče a maximální životnost
 • Účesy
  lze vytvořit cop, drdol a jiné účesy

IMG_0862


 • Obsah balení

Clip in culík v délce 60-63 cm / 100 g.
Jde o kvalitní 100% lidské vlasy evropského typu, kvality Remy. Remy vlasy jsou poskládané po směru růstu a je u nich omezeno nežádoucí cuchání.
Ke každému nákupu lidských vlasů od nás dostanete také stručný návod na péči.

Váha 100 gramů zajišťuje znatelné, ale přitom přirozené zahuštění a zároveň není culík příliš těžký, aby jeho nošení bylo jakkoliv nepohodlné. Bez problémů ho lze mít po celý den.

V nabídce máme také lehčí 80g culíky v délce 50-53 cm. Tuto variantu doporučujeme v případě, že máte vlastní vlasy spíše tenké a jemnější.

culiky do popisu


 •  Úpravy, nošení a péče

Clip in culíky, které se na noc odepínají, nejsou tak zatěžovány a nemastí se, jako je tomu u jiných metod. Péče o ně je tedy mnohem snazší a životnost delší, nevyžadují časté mytí. Před i po připnutí vlasy pročeště vhodným kartáčem. Díky kvalitě Remy, kdy jsou vlasy poskládány po směru růstu, je zacuchávání omezeno. Pozor však na časté utahování culíku během dne. Doporučujeme použít kvalitní pevnou gumičku, která vlasy netrhá a nesjíždí.

Pravé lidské vlasy můžete upravovat stejně, jako své vlastní. Lze je natáčet, žehlit, fénovat atd. Odstín je možné také upravit přelivem. Odbarvování nedoporučujeme, blond odstíny je ale možné lehce tónovat i kvalitními silver šampony. Na prodloužené vlasy obecně doporučujeme profesionální kosmetiku.
O péči a možnostech úprav se dozvíte více v tomto návodu.

Pokud máte obavy, že by během dne mohl culík sklouznout, můžete jej ještě v místě spoje upevnit pinetkami.

odstiny


 • Výběr délky a odstínu

Při výběru odstínu se může stát, že si nebudete uplně jistí, jaký přesně zvolit. Ono to ale není až tak složité, protože nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o několik podtónů, které dohromady vytvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte odstín lehce odlišný, nemusí to být vůbec na škodu, právě naopak. Lidské vlasy navíc můžete přelivem dotónovat. U culíků je důležité, aby dobře navazoval odstín v místě spoje. Pokud máte vlasy v délkách světlejší, můžete zvolit culík v takové barvě a horní část dobarvit, případně zvolit tak, aby odstín seděl spíše ke spoji a odstín v délkách tím promelírujete. Při aplikaci je také možné horní část svých vlasů vyčesat nahoru, připnout culík a až nakonec je použít pro zamaskování přechodu odstínů.

Pokud by Vám odstín nevyhovoval, vždy je možnost nepoužité zboží vyměnit i vrátit. Případně je možné zakoupit dva odstíny a nevyhovující zaslat zpět.
V naší nabídce najdete jednolité odstíny i melíry. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zaslat fotku na denním světle do emailu.

Jak co nejlépe vybrat délku příčesků si můžete přečíst zde. Culíky máme v délkách 50 a 60 cm a je potřeba vždy měřit od gumičky.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme i jiné dotazy týkající se prodlužování vlasů.

culiky popisek

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Culíky
Délka: 60-63cm
Gramáž: 100g
Metoda: Clip in
Odstín: platina a světle hnědá (melír)
Struktura: rovná