Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Clip in vlasy 50cm - Černá barva

Kód: 354
Výprodej!
2 190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kvalitní pravé Clip in vlasy ve verzi 100 gramů na 50 centimetrů. 100% lidské remy vlasy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodloužení a zahuštění vlasů v pohodlí domova, šetrně a rychle. Díky Clip in metodě to dnes již není žádný problém. Jednoduše si připnete pásy s pevně našitými vlasy a můžete vyrazit do práce, do města či za zábavou.

Obsah balení:

  • 4 prameny se 2 sponkami (7,5 cm)

  • 2 prameny se 3 sponkami (15 cm)

  • 1 pramen se 3 sponami (18 cm)

  • 1 pramen se 3 sponkami (20 cm)

Délka: 50 cm
Hmotnost:
100 g
Doba aplikace:
cca 5 min
Životnost:
6 až 48 měsíců
Styling:
ano, max 180°C
Barvení:
ano
Odbarvování:
ne
Typ vlasů: Evropský typ

Evropský typ vlasů má původ v Asii. Jde o nejkvalitnější vlasy tohoto typu. 

Pro koho se hodí?
Clip in metoda je ze všech tou nejšetrnější a proto je vhodná skutečně pro každého. Jedinou podmínkou je mít vlastní vlasy v délce alespoň 20 cm a to z důvodu, že spoje musí být zakryty vlastními vlasy. U kratších vlasů by to tedy mohl být prakticky trošku problém.

Jelikož jde o 100% lidské vlasy, není problém si je upravit podle vlastních potřeb. Můžete je tedy natáčet i rovnat, avšak teplota by neměla překročit 180 stupňů. Tónování odstínu také není problém, doporučujeme však nejdříve vyzkoušet na tenkém pramínku, jak barva působí a také používat pouze profesionální barvy na vlasy. Odbarvování nedoporučujeme, jelikož jde o výrazný chemický zásah do struktury vlasu. Za chemické úpravy neneseme odpovědnost,

Životnost vlasů ovlivní péče, jakou jim věnujete a také jak vlasy zatěžujete (žehlení, natáčení, fénování, barvení…). K nákupu od nás dostanete návod, jak o vlasy co nejlépe pečovat.

V případě, že si nevíte rady s odstínem, můžete nám poslat fotku a zmínit, že máte zájem o 30 cm variantu. Rádi Vám pomůžeme vybrat.