Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Clip in culíky - nejoblíbenější příčesy

Vážení zákazníci,

již delší dobu nabízíme Clip in culíky k prodloužení. Tento typ příčesků je velmi populární a nám je zcela jasné proč. O Clip in culíky se zajímáte a často se nás ptáte, jak to funguje.

Clip in culíky připínáte na vlastní culík a okamžitě tedy doplní délku i hustotu. Tento typ příčesku má tu nejjednoduší aplikaci vůbec. Spoj snadno překryjete pramínkem, zafixujete gumičkou případně sponkou. Každý culík má navíc látkovou ''základnu'', aby nepadal a nepůsobil zplihle. Lepší fixaxci zajišťují také kovové zobáčky, které včešete do vlastního culíku a v podstatě je zaháknete za gumičku.

IMG_0862

Je možné aplikovat culík i tak, že než si uděláte vlastní culík, oddělíte horní část svých vlasů. Po aplikaci Clip in culíku pak tyto vlasy spojíte s vytvořeným prodlouženým culíkem a odstín i spoj tak budou naprosto nenápadné. Tento způsob je vhodný, pokud máte například odrost nebo ombré.

Culíky jsou velmi žádané z těchto důvodů:

  • snadná a rychlá aplikace
  • praktický nadčasový účes
  • lze vytvořit cop nebo drdol
  • snadná údržba a péče
  • vypadá prostě skvěle

Dlouhý hustý culík nebo cop je praktický, elegantní a podtrhuje ženskost. Hodí se nejen do společnosti, ale v podstatě kamkoli. Do práce, volný čas, na kávu s kamarádkou, pochůzky po městě... Dlouhý culík doplní jakýkoli outfit.

V nabídce najdete culíky z pravých vlasů. Tyto culíky můžete tepelně upravovat a také případně odstín přizpůsobit přelivem. Dále culíky z kanekalonu, což je umělé vlákno a ty také případně na skřipci.

Pro radu ohledně výběru odstínu nám můžete zaslat fotku na denním světle na email: info@praveclipinvlasy.cz a připsat, jestli máte zájem o pravé vlasy či kanekalon.

IMG_0880