Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Clip in culíky - nejoblíbenější příčesy

Vážení zákazníci,

již delší dobu nabízíme Clip in culíky k prodloužení. Tento typ příčesků je velmi populární a nám je zcela jasné proč. O Clip in culíky se zajímáte a často se nás ptáte, jak to funguje.

Clip in culíky připínáte na vlastní culík a okamžitě tedy doplní délku i hustotu. Tento typ příčesku má tu nejjednoduší aplikaci vůbec. Spoj snadno překryjete pramínkem, zafixujete gumičkou případně sponkou. Každý culík má navíc látkovou ''základnu'', aby nepadal a nepůsobil zplihle. Lepší fixaxci zajišťují také kovové zobáčky, které včešete do vlastního culíku a v podstatě je zaháknete za gumičku.

IMG_0862

Je možné aplikovat culík i tak, že než si uděláte vlastní culík, oddělíte horní část svých vlasů. Po aplikaci Clip in culíku pak tyto vlasy spojíte s vytvořeným prodlouženým culíkem a odstín i spoj tak budou naprosto nenápadné. Tento způsob je vhodný, pokud máte například odrost nebo ombré.

Culíky jsou velmi žádané z těchto důvodů:

  • snadná a rychlá aplikace
  • praktický nadčasový účes
  • lze vytvořit cop nebo drdol
  • snadná údržba a péče
  • vypadá prostě skvěle

Dlouhý hustý culík nebo cop je praktický, elegantní a podtrhuje ženskost. Hodí se nejen do společnosti, ale v podstatě kamkoli. Do práce, volný čas, na kávu s kamarádkou, pochůzky po městě... Dlouhý culík doplní jakýkoli outfit.

V nabídce najdete culíky z pravých vlasů. Tyto culíky můžete tepelně upravovat a také případně odstín přizpůsobit přelivem. Dále culíky z kanekalonu, což je umělé vlákno a ty také případně na skřipci.

Pro radu ohledně výběru odstínu nám můžete zaslat fotku na denním světle na email: info@praveclipinvlasy.cz a připsat, jestli máte zájem o pravé vlasy či kanekalon.

IMG_0880

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení