Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Tape in vlasové pásky

Vážení zákazníci,

vlasové pásky Tape in jsou velmi oblíbené. Vybírat můžete ze tří délek a až 14 odstínů. Tape in vlasy prodáváme již včetně pásky a jsou tedy připravené k první aplikaci.

Tape in, někdy také TapeX, je metoda založená na speciální lepící pásce. Páska je naprosto šetrná k vlasům i vlasové pokožce. Spoje Tape in jsou široké cca 4,5 cm. Díky o něco větší šířce není vyvíjen na kořínky vlastních vlasů tlak a v rámci permanentních metod jde tedy o jednu z nějšetrnějších. Je vhodná také pro jemné vlasy. Spoje jsou průhledné a zcela měkké. Žádného nepohodlí se nemusíte obávat.

Veškeré informace o principu, aplikaci a posunování pramenů najdete ZDE.

V balení je vždy 40 pásek, tedy 20 spojů/pramenů. Ve většině případů je jedno balení dostačující. Pokud byste však uvažovali o druhém balení, můžete nepoužité prameny nechat v původním obalu a použít je jednoduše později.

IMG_0601

Aplikaci Tape in vlasů nabízíme také na naší pobočce v Brně.

Vlasové pásky nabízíme pouze ze 100% lidských vlasů evropského typu. Můžete si je tedy před nasazením upravit přelivem a později také upravovat stejně, jako vlastní vlasy.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení