Objednávky vytvořené do 14h odesíláme tentýž den!

Tape in kudrnaté vlasy k prodloužení 50cm - odstín přírodní a světlejší blond (melír)

Kód: 72/435
5 190 Kč –26 %
tape kudrnaté 1822
5 190 Kč –26 % 3 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Princip a výhody Tape in metody

Prodloužení a zahuštění vlasů metodou Tape in spočívá ve speciální lepící pásce. Mezi permanentními metodami patří jednoznačně mezi nejšetrnější a také stále více oblíbené. Vlasy jsou spojeny do silikonového pásku, na kterém je z jedné strany již připravená čirá lepící páska. O aplikaci a posunování pramenů se dozvíte více ZDE.

Hlavní výhody Tape in metody:

 • Pohodlí
  průhledný a zcela měkký spoj
 • Aplikace
  jednoduchá a rychlá, lze provádět i doma
 • Šetrnost
  širší spoje nevyvíjí tlak na kořínky / metoda je vhodná i pro jemné vlasy
 • Životnost
  při posunování se prameny nezkracují

 tape popisek 2


 • Obsah balení

Tape in kudrnaté vlasy v délce 50-53 cm/100 g. V jednom balení najdete 40 vlasových pásků, tedy 20 pramenů (spojů). Šířka pásku je 4,5 cm. Jde o 100% lidské vlasy, evropský typ, kvality Remy. Vlasy s označením Remy jsou poskládány po směru růstu a je u nich omezeno nadměrné zacuchávání. Ke každému nákupu Tape in vlasů od nás dostanete návod, jak o vlasy pečovat, aby co nejdéle vydržely v dobré kondici.

Kudrnaté vlasy jsou vlněny uměle, nejedná se o panensky kudrnatý vlas, tzn. mohou se časem narovnávat. Na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka.

Ve většině případů je jedno balení dostačující, nicméně záleží především na hustotě vlastních vlasů a požadovaném efektu. Pokud zakoupíte dvě balení, můžete nepoužité prameny ponechat v obalu a použít později.


 •  Úpravy, nošení a péče

Péče o prodloužené vlasy není nic obtížného. Je ale potřeba si uvědomit, že již ustřižené vlasy nemají přirozenou výživu a je tedy potřeba jim poskytnout péči a hydrataci profesionální kosmetikou. Také díky dodržování několika pravidel, které jsou navíc přínosné i pro vlastní vlasy, výrazně prodloužíte životnost Tape in vlasů.
O péči a možnostech úprav se dozvíte více v tomto NÁVODU.

Lidské vlasy k prodloužení můžete upravovat stejně, jako své vlastní, nicméně u kudrnatých vlasů nedoporučujeme tepelný styling. Zaměřte se především na hydrataci. Tónování na tmavší odstín není problém. Nevhodné je pouze odbarvování. Blond odstíny můžete tónovat kvalitními silver šampony, vždy je ale smíchejte půl na půl s klasickým šamponem.

Tape in pásky drží velmi pevně a sklouznutí pramenů se skutečně nemusíte obávat. Pokud nemáte představu, jaký je přesně princip této metody, vše se dozvíte v tomto článku.

odstiny


 • Výběr délky a odstínu

Při výběru odstínu se může stát, že si nebudete uplně jistá, jaký přesně zvolit. Ono to ale není až tak složité, protože nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o několik podtónů, které dohromady vytvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte odstín lehce odlišný, nemusí to být vůbec na škodu, právě naopak. Lidské vlasy navíc můžete přelivem dotónovat.
Pokud Vám ale odstín nevyhovuje, vždy je možnost nepoužité zboží vyměnit i vrátit. Případně je možné zakoupit dva odstíny a nevyhovující zaslat zpět.
V naší nabídce najdete jednolité odstíny i melíry. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zaslat fotku na denním světle do emailu.

Jak co nejlépe vybrat délku příčesků si můžete přečíst zde.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme i jiné dotazy týkající se prodlužování vlasů.

Na naší pobočce v Brně nabízíme také službu prodloužení vlasů metodou Tape in.

tapex vlasy

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy k prodloužení metodou Tape IN - 100% lidské vlasy
Délka: 50-53cm
Gramáž: 100g
Metoda: Tape in
Odstín: přírodní a světlejší blond (melír)
Struktura: kudrnatá